8/13/2015 06:12:00 PM

Sleek Make Up, Face Contour Kit ( Paletka do modelowania twarzy) -recenzja


 O kosmetykach od Sleeka wie chyba każda dziewczyna. Szukając idealnego bronzera trafiłam właśnie na jedną z paletek tej firmy.  Był to bronzer i rozświetlacz w jednym. Czy to dobre rozwiązanie? A co z kwestią ceny? Warto tyle wydać? Czytajcie dalej.:) 
Według mnie bardzo fajna sprawa z tym, że producent umieścił i bronzer i rozświetlacz w jednym pudełeczku. Co jedna paletka to nie dwie i zawsze to więcej miejsca w kosmetyczce;) Konsystencja kosmetyku jest dość zbita, dzięki czemu nie pyli się podczas nakładania na pędzel ani nie kruszy. Zaletą bronzera jest ciepły kolor brązu, dzięki któremu skóra po nałożeniu wygląda jak muśnięta delikatnym słońcem. Z kolei rozświetlacz dzięki malutkim drobinkom nadaje cerze zdrowego blasku. Face Contour Kit ukryty jest w małym i bardzo eleganckim, czarnym pudełeczku z lusterkiem. 


Obietnice producenta:
Paletka do konturowania twarzy: jeden ciemny mat oraz drugi jasny, rozświetlający. Daje naturalny efekt, w zależności od ilości nakładanych warstw, można osiągnąć delikatny, bądź wyrazisty efekt. Opakowany w elegancką kasetką, dodatkowo instrukcja nakładania. Brak pędzla. Dostępne w 3 odcieniach (w zależności od karnacji).

Plusy:

* idealnie się rozcierają
* nie pozostawia smug
* doskonale rozświetla
* wydajny
* nie zatykają porów
* eleganckie matowe opakowanie
* przydatne lusterko
* niewielki rozmiar pudełka 

Minusy:

* cena
* trudno dostępny 
1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny! :)

To one dają mi motywację do dalszego działania.:)
Jeśli blog Ci się spodobał, zachęcam do zostania ze mną na dłużej.

Copyright © 2016 D a s h i a a , Blogger