poniedziałek, 28 września 2015

Lirene, fluid matujacy, 13 Cappuccino - recenzja


 O podkładzie Lirene swojego czasu było dość głośno, a ja szukając podkładu matującego postanowiłam go kupić. Potrzebowałam czegoś lekkiego, czegoś co po nałożeniu nie utworzy efektu maski.  Czy sprostał moim wymaganiom? Czytajcie dalej.:)


środa, 23 września 2015

Haul zakupowy sierpień 2015 + wyniki rozdania


Jakiś czas temu pojawił się post z nowościami kosmetycznymi więc dzisiaj wstawiam kolejny haul, tym razem z ciuszkami:) Miałam wstawić go nieco wcześniej, ale niestety znów internet nie chciał współpracować:/ Najpierw nie chciał wgrywać zdjęć, albo wgrywał je tylko w połowie. Później zaczął działać baaaaaardzo wolno, aż w końcu przestał w ogóle i nie miałam neta przez kilka dni:/  Ale już wszystko okey, więc wracam do systematyczności;)

Jesteście ciekawe co kupiłam ciekawego? Czytajcie dalej.:)


czwartek, 17 września 2015

bye bye SUMMER


Cześć.!:)
Nawet się nie obejrzałam i już zleciało mi połowę września!  Pomimo tego słoneczko nadal świeci, a temperatura nadal sięga powyżej 23stopni. Przeglądając też pogodę na najbliższe dni postanowiłam przygotować stylizację, która będzie "pożegnaniem" lata. Niestety:( Bardzo ubolewam nad tym, że ciepłe dni powoli odchodzą w niepamięć i nadchodzi zimna i szara jesień:(


sobota, 5 września 2015

Oceanic, Long 4 Lashes, Serum przyspieszajace wzrost rzes - recenzja


 Już jakiś czas temu kupiłam odżywkę Long 4 Lashes. Ehh... która z Nas nie marzy o pięknych i długich rzęsach. Jeśli dobrze pamiętam odżywkę kupiłam po promocji w Rossmannie. Początkowo wiele o niej czytałam, widziałam efekty u innych dziewczyn. Czy sprawidziła się u mnie? Czytajcie dalej.:)


czwartek, 3 września 2015

HAUL ZAKUPOWY SIERPIEN 2015 - KOSMETYKI


W dzisiejszym poście przedstawię Wam moje nowości kosmetyczne, które kupiłam w sierpniu:)
Muszę przyznać, że sierpień minął mi bardzo szybko i troszkę szkoda, że niedługo koniec tego słoneczka i koniec lata.:( Wracając do zakupów zobacznie co nowego wpadło w moje łapki;)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...