5.11.19

Moje zamówienie BabyssimaJeśli chodzi o dziecięce strony gdzie możemy kupić ubranka, kosmetyki, akcesoria czy tez różnego rodzaju dodatki, napotykamy ich dosłownie dziesiątki, aż trudno się zdecydować na konkretne modele. Muzę przyznać, że jedną z moich ulubionych stron jest Babyssimma. Znajdziecie tam dosłownie wszystko czego potrzebujemy - w jednym miejscu - zaczynając od kosmetyków, a na zabawkach kończąc.

Ciekawe co przyszło w mojej pierwszej paczce? Czytajcie dalej...
Jako pierwszą rzecz dodałam zestaw kontrastowych kart CzuCzu -Starter malucha. Starter malucha to zestaw kontrastowych kart i książeczek do pokazywania, dzięki którym już od pierwszych tygodni życia możemy wspierać rozwój dziecka, pomagać mu w odkrywaniu świata oraz świetnie się bawić.

Zestaw zawiera 2 książeczki kontrastowe, 7 dwustronnych kart obrazkowych oraz poradnik dla rodziców.Drugą rzeczą były Sensorky - piłki sensoryczne, które dzięki swojej strukturze pobudzają receptory czuciowe dziecka. W opakowaniu znajduje się 5 różnokolorowych piłeczek. Prowadząc piłeczkę po plecach i nóżkach rozluźniamy mięśnie maluszka. Dając mu piłkę do ręki rozwijamy mięśnie dłoni i uczymy koordynacji dłoni. Delikatne masowanie całego ciała rozluźnia i uspokaja dziecko przyspieszając zasypianie.Kolejnymi rzeczami był komplet do wózka/kołyski oraz rogal do karmienia.  Komplet w przepiękne kwiaty, który jest idealnym rozwiązaniem do wózka czy też kołyski. W zestawie kołderka 70x50 i cienka poduszeczka 35x25. Całość wykonana z bardzo przyjemnego materiału.  
Jeśli chodzi o rogal to jest to zdecydowanie nieodłączny element przy karmieniu maluszka, który idealnie nadaje się do stabilnego ułożenia maluszka przy karmieniu. Wypełnienie to bezpieczna atestowana kulka silikonowa.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny! :)

To one dają mi motywację do dalszego działania.:)
Jeśli blog Ci się spodobał, zachęcam do zostania ze mną na dłużej.

Copyright © 2016 D a s h i a a , Blogger